Informacje podstawowe

dr Klaudia Cymanow-Sosin

You Tube

Podyplomowe Studia Zarządzanie w Mediach i Kulturze

Podyplomowe studia zarządzania w mediach i kulturze przewidziane są dla:

• Menadżerów mediów średniego i niższego szczebla:
    - chcących dokonać weryfikacji stosowanych przez siebie metod zarządzania i zaznajomić się z panującymi obecnie trendami
    - nieposiadających potwierdzenia swojej wiedzy i doświadczenia w formie dyplomu
  • Absolwentów różnych kierunków interesujących się podjęciem pracy jako osoba zarządzająca w szeroko rozumianej branży medialnej i kultury.
  • Pracowników domów kultury, świetlic, bibliotek, muzeów poszukujących wiedzy i umiejętności potrzebnych do zarządzania nimi zarówno w środowisku wewnętrznym jak i zewnętrznym.
  • Przedstawicieli firm, instytucji i samorządów terytorialnych, dysponujących komórkami promocji i marketingu budujących markę w mediach.

Celem studiów jest zapoznanie ze współczesnymi modelami zarządzania, jak również konfrontacja zdobytej wiedzy teoretycznej z jej implementacją w praktyce. Studia obejmują zarówno treści ekonomiczne, prawne czy techniczne jak i odnoszące się do zarządzania osobami, projektami, wydarzeniami kulturalnymi czy wizerunkiem. Ważnym celem jest zbudowanie pomostu między instytucjami zaufania publicznego, jakim są media, a światem biznesu, w którym one działają.

SEKRETARIAT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH:
31-069 Kraków, ul. Bernardyńska 3, parter, pok. 52,
tel. 12 428 60 30 wew. 913
lub 12 370 86 17
e-mail: podyplwns@upjp2.edu.pl

Kryteria kwalifikacji

Typ studiów

Czas trwania studiów

Data rozpoczęcia studiów

Data zakończenia studiów

Limit miejsc

Programy studiów dla naboru